Hakkımızda

Ana Sayfa / Kurumsal

Özyurt Mermer Seramik Maden San. İnş. Taah. Tur. Tic. Ltd. Şti.

Özyurt, 1994 yılından bugüne kadar Türkiye’mizin en kıymetli madeni olan mermeri inşaat, dekorasyon ve talep edilen ölçülerde satışı alanındaki faaliyetleriyle 20 yılı aşkın daima daha mükemmele ulaşma azmi içinde, tecrübesini siz değerli müşterilerinin zevkiyle birleştirmeyi kendisine ilke edinip daha ileriye ve mükemmele ulaşma azmindedir.


İscehisar mermer ihtisas Organize Sanayi Bölgesi’nde 2500 m² kapalı, 6500 m² açık, toplam 9000 m² alanda kurulu fabrikamızda ürettiğimiz ürünlerle, iç ve dış pazarlarda müşteri memnuniyeti, kaliteden ödün vermeyen işletme anlayışı ve iş sorumluluğunun bizlere verdiği kurumsal güç ile uygun ticari koşullarla, mükemmel hizmet vermeye çalışan ve çalışanını mutlu etmeye çalışan bir sanayi kuruluşudur.


Gelişen teknolojiyi kendimize uyarlayarak, iş merkezleri ve inşaat sektörünün birçok alanında doğal taş ürünleri ile tecrübemizi birlikte sunmak; aynı zamanda insanın kalite ve refah seviyesinin yükselmesi için çaba göstermektedir. Çalışanlarımızın huzuru, müşterilerimizin beğenisinin yanı sıra "Fiyatla değil, kalite ile rekabet" olmazsa olmazlarımızdandır. Birlikte çalıştığımız tedarikçilerimiz, disiplinimiz ile kalite anlayışımızı ve tecrübemizi birleştirerek, ülkemizin ve dünyanın doğal kaynaklarını doğru yönde kullanmaya gayret etmekteyiz. Özyurt olarak çevre ve insan sağlığına duyarlı faaliyetlerini bundan böyle aynı anlayışta sürdürmeye kararlıdır.